Screenshot
POGLEDIMA TRAŽILI KRIVCA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. studeni 2018. 09:34

Njemački prvak Bayern u subotu je doživio poraz od vodeće momčadi Bundeslige. Borussia Dortmund na domaćem je terenu u velikom derbiju i sjajnoj utakmici s 3:2 srušila Bavarce.

Dvoboj o kojem se puno priča zbog fenomenalnog nogometa koji je ponuđen tijekom svih 90 minuta obilježila je i jedna situacija s tribine.

Naime, u trenutku, kako se na kraju ispostavilo, pobjedničkog pogotka Paca Alcacera u 73. minuti, Bayernov predsjednik Uli Hoeness i glavni izvršni direktor Karl-Heinz Rummenigge su u euforiji navijača domaće ekipe 'stradali' tako da ih je netko zalio pivom u svečanoj loži.

Bayernov dvojac nakon toga je bijesno protestirao i pogledima tražio osobu koja im je dodatno pokvarila večer.

03. svibanj 2024 06:44