Screenshot: Youtube
USIJANE GLAVE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. siječanj 2017. 09:15

U derbiju 18. kola Primere Sevilla je na svom Sanchez Pizjuanu pobijedila Real Madrid s 2:1 i prekinula nevjerojatan niz od 40 uzastopnih utakmica 'kraljevskog kluba' bez poraza.

Ronaldo je u 66. minuti zabio iz jedanaesterca i činilo se da će Real doći do nove pobjede, ali autogol Ramosa i gol Jovetića u drugoj minuti sudačke nadoknade donijeli su potpuni preokret.

Uoči Ronaldovog gola za 1:0 vodstvo Reala došlo je do škakljive situacije. Sevillin Vitolo odlučio je drsko udubiti bijelu točku i otežati Ronaldu izvođenje penala, a ovaj mu je uzvratio pogodivši ga loptom u leđa.

Uslijedio je 'sudar ovnova', unošenje u lice, a obojica su izbjegli žute kartone.

Dakako, u sudaru usijanih glava Ronaldo je navukao bijes punih tribina.

Cristiano Ronaldo Throws The Ball At Vitolo!

03. svibanj 2024 23:32