Reuters
REAL U LOVU

Piše: HinaObjavljeno: 13. veljača 2016. 19:09

Nogometaši Reala slavili su u susretu 24. kola Španjolske lige u Madridu protiv Athletic Bilbaoa s 4-2, te se probili na drugo mjesto.

Real je slavio protiv upornih Baska, koji su na Bernabeu postigli čak dva pogotka. "Kraljevski klub" je poveo već u 3. minuti pogotkom Cristiana Ronalda, a Athletic je izjednačio u 10. minuti preko Javiera Erasa koji je iskoristio veliku pogrešku braniča Reala Raphaela Varanea. Real je do poluvremena postigao dva pogotka zahvaljujući Jamesu Rodriguezu (38) i Toniju Kroosu (45), da bi se u 87. minuti po drugi puta u strijelce upisao Ronaldo. Varane je loš dan zapečatio crvenim kartonom u 83. minuti, a Gorka Elustondo je u 90. minuti smanjio na konačnih 4-2.

Kod Reala su utakmicu započeli Luka Modrić i Mateo Kovačić, koji je iz igre izašao u 72. minuti.

Real je sada drugi s 53 boda, bodom manje i dvije utakmice više od vodeće Barcelone, dok je Atletico Madrid treći s 51 bodom.

01. svibanj 2024 08:58