screenshot
TRENUTAK INSPIRACIJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. veljača 2017. 20:03

Europski nogometni vikend ponovno je donio pregršt lijepih golova, a iako će za najljepšeg mnogi izabrati primjerice gol Fernanda Torresa protiv Celte, čini se kako je slavu Španjolcu 'ukrao' nešto manje poznatiji Talijan.

U posljednjoj utakmici 25. kola talijanske Serie B Perugia je gostovala kod Ternane i slavila 1:0 golom Nicastra u 75. minuti. Ušao je 25-godišnji Francesco Nicastro u 65. minuti kod 0:0 i 10 minuta kasnije zabio gol koji bi se mogao dugo vrtjeti na raznim najavnim špicama.

Inače, Nicastro je trenutno na posudbi iz Pescare, no nastavi li ovako zabijati nema sumnje kako će sljedeću sezonu igrati u nekoj prvoligaškoj momčadi. Perugia je nakon ove pobjede zasjela na šesto mjesto s devet bodova manje od vodećeg Frosinonea, dok je Ternana pretposljednja s dva boda manje od posljednjeg Trapanija.

Francesco Nicastro INCREDIBLE SPINNING BACK...

26. travanj 2024 22:58