PRVA HNL

Vugrinec zabio dva pogotka

Vugrincu su to prvi pogoci ove sezone, a sada s ukupno 146 pogodaka predvodi ljestvicu najboljih strijelaca u povijesti HNL-a
Piše: HinaObjavljeno: 14. ožujak 2015. 21:04

U dvoboju 25. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa pobijedili Lokomotivu s 4-0 (1-0) i učvrstili se na sedmom mjestu.

Koprivnička momčad došla je do vrijednih bodova u borbi za ostanak, dok je Lokomotiva propustila priliku odvojiti se od Hajduka na trećoj poziciji. Slaven je poveo u 30. minuti kada se nakon velike gužve u kaznenom prostoru najbolje snašao Marko Mirić. Drugi pogodak pao je u 47. minuti, a strijelac je za domaćine bio Muzafer Ejupi, da bi u 83. i 84. minuti 40-godišnji veteran Davor Vugrinec s dva pogotka potvrdio visoku pobjedu Slaven Belupa. Vugrincu su to prvi pogoci ove sezone, a sada s ukupno 146 pogodaka predvodi ljestvicu najboljih strijelaca u povijesti HNL-a.

Lokomotiva je ostala treća s 38 bodova, a Slaven je sedmi s 27 bodova.