Getty Images
NASTAVIO GDJE JE STAO

ZLATAN IBRAHIMOVIĆ STIGAO I ODMAH ZABIO PRVI GOL ZA MILAN NAKON DESET GODINA! Veličanstveni Ibra strijelac i asistent u pravoj golijadi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. siječanj 2020. 19:31

Samo dan nakon što je stavio potpis na ugovor s Milanom, povratnik u crveno-crni dres, Zlatan Ibrahimović zabio je prvi pogodak za svoj stari-novi klub.

Negdašnji prvak Europe odigrao je susret s lokalnim niželigašem Rhodenseom u kojem je slavio rezultatom 9:0.

Na utakmici koja je bila zatvorena za javnost prva dva pogotka zabio je Davide Calabria.

Isti igrač asistirao je Ibrahimoviću za 3:0. Do poluvremena Ibra će i asistirati za Calhanoglua, a Paqueta postavlja na 5:0. U nastavku su pala još četiri gola, a trener Stefano Pioli na teren je poslao drugih 11 igrača.

Zabijali su još Rafael Leao, Samu Castillejo i Krzysztof Piatek koji je postigao dva gola.

05. svibanj 2024 22:57