screenshot
ŽUTA MINUTA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. listopad 2019. 20:31

Ne bi vjerojatno ni primijetili da se u Barceloni igra jedan od ATP-ovih challengera ovoga tjedna da se nije dogodio potez jedngoa tenisača koji je, kako se to po najnovijem kaže, postao viralan.

U drugom kolu toga turnira na zemljanoj podlozi igrali su pobjednik, Slovak Filip Horansky i poraženi španjolski predstavnik Alejandro Davidovich Fokina. O izjednačenosti meča dovoljno govori podatak da je otišao u odlučujuću, trinaestu igru trećega seta. Slovak je dobio prvi set sa 6:2, a Davidovich, španjolski tenisač ruskog podrijetla uzvratio mu je sa 6:4 u drugom.

Ali, u tie-breaku trećeg nije išlo dobro za Davidovicha. Gubio je sa 6:0, a onda se odlučio obje loptice na servisu poslati daleko izvan terena. Vidno iznervirani Davidovich nije dobro podnio krah u ključnim trenucima meča.