REUTERS
LIGE PETICE

Piše: HinaObjavljeno: 17. veljača 2017. 23:54

Hrvatski nogometni reprezentativac Tin Jedvaj odigrao je svih 90 minuta za Bayer iz Leverkusena koji je u prvoj utakmici 21. kola njemačkog prvenstva kao gost svladao Augsburg sa 3-1 (2-0).

Strijelci za Bayer bili su Bellarabi (23) i Chicharito Hernandez (40, 65), dok je pogodak za Augsburg postigao Kohr (60). Karim Bellarabi zabio je jubilarni 50.000 gol u Bundesligi.

Bayer je sada osmi na ljestvici s 30 bodova, dok je Augsburg 13. sa 24 boda. Na vrhu je Bayern sa 49 bodova, sedam više od drugog RB Leipziga.

All Goals HD - Augsburg 1-3 Bayer Leverkusen 02... by FootballLiveGoals

------------------------------------------------------------------------

Vodeći Monaco je kod 'fenjeraša' Bastije odigrao samo 1:1 te tako pružio priliku svojim pratiteljima da se približe i ozbiljnije uključe u borbu za naslov francuskog prvaka.

Poveli su domaćini u 19. minuti golom Dialla, a izjednačio je Silva u 52. minuti. Danijel Subašić branio je cijeli susret za gostujuću momčad.

All Goals & Highlights HD - Bastia 1-1 Monaco... by riqezi

26. travanj 2024 03:03