REUTERS/Stefanie Loos
BAYERN I DRUŠTVO U ČUDU

Piše: HinaObjavljeno: 03. prosinac 2016. 21:38

Nogometaši RB Leipziga nastavili su senzacionalan niz pobjeda svladavši u 13. kolu Bundeslige kod kuće Schalke s 2-1.

Vodeći i neporaženi sastav lige "skinuo" je još jedan skalp u svojoj premijernoj sezoni u Bundesligi, ali uz dosta sreće. Slavili su protiv Schalkea autogolom Seada Kolašinca u 47. minuti i to nakon što je BiH-reprezentativac u 31. minuti poništio prednost domaćina, koji je vodio golom Tima Wernera iz penala već u 2. minuti susreta.

Nakon 13. kola Leipzig vodi 33 boda, tri više od Bayerna, a potom slijede Hertha (27), Hoffenheim (25) i Borussia Dortmund (24), dok je Schalke osmi s 17 bodova.