Reuters / Carl Recine / REUTERS
NIJE IŠLO ZA HRVATA

DERBI PREPUN ŠOKOVA Bilića načeo sudac, pa ga je izludio nevjerojatni promašaj njegovog ponajboljeg igrača, na kraju ga dotukao Zlatan Ibrahimović!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. siječanj 2017. 09:32

U posljednjem susretu 20. kola engleskog nogometnog prvenstva igranom u ponedjeljak Manchester United je kao gost svladao West Ham United, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, sa 2-0 (0-0).

Za šestu uzastopnu pobjedu Uniteda zabili su Mata (63) i Ibrahimović (78), a domaći sastav je od 15. minute bio s igračem manje nakon isključenja Feghoulija.

Šestoplasirani Manchester United sada ima 39 bodova, kao i peti Tottenham Hotspur, koji će u srijedu na svom White Hart Laneu ugostiti vodeći Chelsea, dok je West Ham 13. sa 22 boda, koliko ima i 12. Watford.

Ranije u ponedjeljak je drugoplasirani sastav Premier lige Liverpool na gostovanju kod Sunderlanda odigrao 2-2 (1-1) i tako smanjio zaostatak za vodećim Chelseajem na pet bodova uz jednu odigranu utakmicu više, a hrvatski stoper Dejan Lovern odigrao je svih 90 minuta za "crvene".

All Goals & Highlights - West Ham 0-2... by kivancyildirim791

MU players Epic Miss :D by footballderby