Screenshot
IMPRESIVAN POTEZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. ožujak 2020. 19:25

U 27. kolu francuskog Le Championnata utakmica između Bordeauxa i Nice završila je podjelom bodova (1:1).

Prvi je pogodak za vodstvo Bordeauxa u 21. minuti zabio 29-godišnji francuski napadač Nicolas De Preville na asistenciju bivšeg hajdukovca Tome Bašića kojemu je ovo već treća asistencija u posljednje tri utakmice.

Bašić je uzeo loptu na svojoj polovici, nanizao četvoricu suparničkih igrača koji su se odbijali od njega kao od zida i zatim idealno, između dvojice protivničkih braniča, uposlio De Previllea kojemu iz takve situacije nije bilo teško poentirati.

Na 1:1 spektakularnim 'škaricama' izjednačio je Adam Ounas u 57. minuti nakon centaršuta Mousse Waguea.

Nice je nakon ovoga kola zauzela osmo mjesto s 38 bodova, dok je Bordeaux na 12. mjestu francuskog prvenstva s dva boda manje.

27. travanj 2024 00:19