CHRISTOPHE SIMON Afp
DRAMA U LEIPZIGU

Talijanski mag za transfere Fabrizio Romano nakon šokantne utakmice posvetio je objavu Modriću
Piše: SNObjavljeno: 24. lipanj 2024. 23:17

Hrvatska nogometna reprezentacija je u posljednjem susretu skupine B u Leipzigu odigrala 1-1 (0-0) protiv Italije te tako zadržala samo teoretske šanse za prolaz u osminu finala Eura.

Hrvatska je povela golom kapetana Luke Modrića u 55. minuti i to minutu nakon što mu je talijanski vratar Donnarumma obranio kazneni udarac, a na konačnih 1-1 poravnao je Mattia Zaccagni u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Bila je to zaista jedna luda utakmica, pogotovo u drugom dijelu, ali sreća i spretnost ovog puta ipak nisu bili na strani Vatrenih. Hrvatska tako i dalje ostaje neporažena od Italije, ali, konačnici je to slaba utjeha.

Azzurri slave, a slavi i talijanski mag za transfere Rabrizio Romano. Naime, po završetku utakmice objavio na svojim je društvenim mrežama podijelio sliku tužnog Luke Modrića.

Uz objavu je Romano je priložio i slomljeno scre uz hrvatsku zastavu. Komentari ispod objave su uglavnom u znaku podrške našem kapetanu koji je još jednom ostavio sve na terenu

24. lipanj 2024 23:55