USA TODAY SPORTS/DDP USA/PROFIMEDIA Usa Today Sports/ddp Usa/profimedia
NBA LIGA

Dobra utakmica Šarića u pobjedi Golden Statea, novi triple-double Nikole Jokića, Utah pregazio Toronto

Ivica Zubac dao je svoj doprinos pobjedi LA Clippersa na gostovanju u Memphisu sa šest poena i 11 skokova
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 13. siječanj 2024. 08:04

Hrvatski košarkaš Dario Šarić proveo je na parketu 28 minuta i 10 sekundi u gostujućem slavlju Golden State Warriorsa protiv Chicago Bullsa.

Odigrao je Šarić solidnu utakmicu s 12 poena, sedam skokova i šest asistencija. Goste je predvodio Klay Thompson s 30 poena, Steph Curry dodao je 27, dok Bullsima nije pomoglo 39 poena Demara DeRozana.

Ivica Zubac dao je svoj doprinos pobjedi LA Clippersa na gostovanju u Memphisu sa šest poena i 11 skokova u nepune 22 minute igre. Za domaće je nezaustavljiv bio Paul George koji je ubacio 37 poena.

U pobjedi Philadelphije protiv Sacramenta u domaćim redovima istaknuo se Tobias Harris s 37 poena, sedam skokova i tri asistencije.

Utah je sa 145:113 pregazio Toronto, a u domaćoj momčadi svoj je mali doprinos uvjerljivom slavlju dao i Luka Šamanić s četiri poena i jednim skokom u pet i pol minuta igre.

Posljednju utakmicu večeri odigrali su Denver i New Orleans, a domaće je navijače opet uveseljavao maestralni Srbin Nikola Jokić koji je u 32 minute na parketu ostvario novi triple-double; 27 poena, 10 skokova i 14 asistencija.