Screenshot
NOVA OZLJEDA

Pogledajte kako je Chris Paul slomio ruku: ‘Upravo sam čuo vijest i osjećam se užasno zbog njega‘

Paul se ozlijedio šest minuta prije kraja treće četvrtine kada se sudario s Jadenom Iveyem
Piše: HinaObjavljeno: 06. siječanj 2024. 10:26

Igrač Golden State Warriorsa Chris Paul slomio je šaku u petak navečer u pobjedi nad gostujućim Detroit Pistoinsima (113-109) i mora na operaciju sljedeći tjedan, objavila je NBA momčad.

Nije poznato koliko će trebati 38-godišnjem Paulu da se oporavi, ali se očekuje da će se vratiti ove sezone.

Paul, čija NBA karijera traje već 19 godina, ozljedu je zadobio šest minuta prije kraja treće četvrtine kada se sudario s Jadenom Iveyem iz Pistonsa.

"To je teško", rekao je trener Warriorsa Steve Kerr novinarima nakon utakmice. "Tako mi je žao zbog Chrisa. Znam da je prije imao nekoliko operacija ruke, vjerujem na drugoj ruci. Vidio sam ga kako je drži i odmah sam se zabrinuo. Upravo sam čuo vijest i osjećam se užasno zbog Chrisa."

KAKO JE DOŠLO DO OZLJEDE POGLEDAJTE OVDJE

Paul je često imao ozljede ruku. Prema ESPN-u, imao je pet ozljeda na lijevoj i šest na desnoj ruci. Imao je i četiri operacije ruke ili zgloba, uključujući lijevi zglob nakon NBA finala 2021.

U 31 utakmici prije petka, Paul je imao prosjek od 9 poena, 7,3 asistencije i 27,7 minuta po utakmici u svojoj prvoj sezoni za Golden State.

Dvanaest puta biran u All-Star momčad, Paul je bio četvrti izbor na draftu 2005. od strane New Orleans Hornetsa.

Tijekom svojih 19 sezona u kojima je igrao za Hornetse (2005./11.), Los Angeles Clipperse (2011./17.), Houston Rockets (2017./19.), Oklahoma City Thunder (2019./20.), Phoenix Sunse (2020./23.) i Warriorse, Paul prosječno je bilježio 17,7 poena, 9,4 asistencije i 4,5 skokova uz šut iz igre 47,1 posto.

27. travanj 2024 16:25