Nenad Dugi / CROPIX
ABA LIGA

Poraz Cedevite

Piše: HinaObjavljeno: 11. studeni 2012. 23:29

Košarkaši Cedevite izgubili su u 8. kolu regionalne ABA lige na gostovanju u Makedoniji od MZT Aerodroma Skopje sa 61-74 (16-17, 10-23, 21-14, 14-20). Cedevita je loše krenula u utakmicu, te je nakon pet minuta gubila sa 0-12. Iako se do kraja prve četvrtine naša momčad uspjela vratiti u dvoboj, u drugih je 10 minuta uslijedio novi pad i domaći sastav na je odmor otišao s prednosti od 14 koševa (40-26).

U drugom poluvremenu Cedevita je uspjela smanjiti na pet poena zaostatka, ali bliže nije uspjela stići.

Predrag Šuput je sa 17 koševa bio najefikasniji u sastavu Cedevite, dok je Todor Gečevski sa 20 poena predvodio MZT.

Ovo je druga utakmica koju je Cedevita izgubila u ABA ligi, a koju je igrala samo dva dana nakon nastupa u Euroligi, prije dva tjedna je pretrpjela težak poraz na svom terenu od Zadra, a sada se slično ponovilo i u Skoplju.

Cedevita u ABA ligi ima omjer od pet pobjeda i tri poraza, a MZT po četiri pobjede i poraza.

02. svibanj 2024 13:23