ANDREAS GORA Afp
NAJUGODNIJE IZNENAĐENJE

Novi prvoligaš postaje hit-momčad Bundeslige! Srušili Bayer i skočili na četvrto mjesto u Njemačkoj

Bayeru je to već 4. susret u nizu bez pobjede, dok je Union produžio niz bez poraza na šest utakmica
Piše: HinaObjavljeno: 15. siječanj 2021. 22:45

U prvom susretu 16. kola njemačkog nogometnog prvenstva Union Berlin je pobijedio Bayer Leverkusen sa 1-0 produbivši krizu "apotekara".

Pogodak odluke zabio je Cedric Teuchert u 88. minuti na asistenciju Christopehera Lenza.

Bila je to brza kontra domaćina nakon koje je Teuchert sam izbio ispred Lucasa Hradeckyja i zabio za 1-0. Zanimljivo, isti je igrač bio u istoj situaciji i u 50. minuti, no tada je pogodio vratnicu.

Leverkusen je dominirao već dio susreta, no nikako nije uspio probiti obranu berlinskog sastava. Tin Jedvaj nije nastupio za goste.

Bayeru je to već četvrti susret u nizu bez pobjede, dok je Union produžio niz bez poraza na šest utakmica.

Bayer je ostao na trećem mjestu sa 29 bodova, četiri manje od vodećeg Bayerna, dok je RB Leipzig na drugom mjestu sa 31 bodom.

Union Berlin je skočio na četvrto mjesto sa 28 bodova.

26. travanj 2024 02:00