PARTIJA IZ SNOVA

Kristijan Jakić je zabio svoje prve golove u dresu njemačkog Augsburga
Piše: SNObjavljeno: 16. ožujak 2024. 17:26

Wolfsburg, kojeg s klupe vodi hrvatski trener Niko Kovač, je u 26. kolu njemačke Bundeslige ugostio Augsburg.

Domaći sastav poveo je već u 9. minuti preko Wimmera i sve je izgledalo odlično za Kovačevu ekipu. Ipak u 45. minuti Wimmer je dobio direktni crveni karton zbog povlačenja protivnika, a tri minute kasnije je Maier zabio za izjednačenje.

U drugom poluvremenu je zablistao bivši igrač Dinama Kristijan Jakić. Hrvatski veznjak je u 61. minuti zabio za vodstvo Augsburga. Jakić je nakon gužve u šesnaestercu loptu poslao u mrežu i tako upisao prvi gol u dresu Augsburga.

JAKIĆEV PRVI GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Jakić ovdje nije stao. U 79. minuti hrvatski je veznjak zabio za 1:3 i tako Niku Kovača doveo u velike probleme. Hrvatskom se treneru trese stolica i postoji mogućnost da mu presudi upravo ovaj poraz.

Drugi gol Jakić je zabio sjajnim udarcem izvan šesnaesterca. Lopta je prošla u kut pokraj nemoćnog golmana Wolfsburga.

JAKIĆEV DRUGI GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Dodajmo i to da je kod Wolfsburga u 78. minuti u igru ušao Lovro Majer, dok je Dion Drena Beljo dobio priliku u gostujućoj ekipi u 83. minuti.

27. travanj 2024 16:17