Dani Olmo
 SCREENSHOT
BOMBA ŠPANJOLCA

Momčad Leipziga slavila je u 29. kolu njemačke Bundeslige u gostima protiv Kolna 4:2
Piše: SNObjavljeno: 01. lipanj 2020. 22:41

U zadnjoj utakmici 29.kola njemačkog prvenstva Leipzig je na gostovanju kod Kolna slavio 4-2, a zadnji gol za pobjedničku momčad zabio je bivši igrač zagrebačkog Dinama Dani Olmo.

Poveli su domaćini u sedmoj minuti golom Jhona Cordobe, no u 20. minuti Patrik Schick zabija izjednačujući gol za Leipzig. Christopher Nkunku povećava vodstvo Leipziga u 38. minuti na 2-1, a u drugom poluvremenu u 50. minuti Timo Werner podiže na 3-1 za Leipzig. Anthony Modeste smanjuje na 3-2 pogotkom u 55. minuti, ali onda dvije minute kasnije Olmo zabija svoj prvi gol u Bundesligi za konačan rezultat 4-2. Olmo je igrao do 78. minute.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Leipzig se vratio na treće mjesto na ljestvici sa 58 bodova, dva manje od drugoplasirane Borussije Dortmund i dva više od Borussije Mönchengladbach i Bayer Leverkusena koji su na četvrtom i petom mjestu. Koeln je nastavio niz slabih rezultata i nakon 15. poraza zauzima 11. mjesto sa 34 boda.

26. travanj 2024 04:28