RONNY HARTMANN Afp
SUDAR VATRENIH

Piše: HinaObjavljeno: 11. veljača 2023. 20:43

U derbi utakmici 20. kola Bundeslige nogometaši Union Berlina su kao gosti slavili kod Leipziga 2-1 te su se vratili na drugo mjesto ljestvice.

Kratko je Borussia (D) tijekom subote bila druga, a sada su opet Berlinčani prvi pratitelji vodećeg Bayerna od kojeg imaju samo bod manje. Leipzig je ostao na petom mjestu ljestvice.

Leipzig je poveo u 24. minuti kada je gostujuću mrežu zatresao Henrichs. No, gosti iz Berlina su imali kvalitetan odgovor u nastavku dvoboja kada su okrenuli rezultat na svoju stranu.

>>>GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE

Prvo je Haberer u 61. minuti izjednačio, dok je jedanaest minuta kasnije Knoche bio miran i precizan s bijele točke te je doveo Union u vodstvo. Do kraja je domaćin napadao svim silama, postigao je i pogodak kojeg je VAR poništio te do boda nije uspio doći.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za Leipzig, baš kao Josip Juranović za goste.

29. travanj 2024 17:55