Harry Kane

JOHN MACDOUGALL Afp
ZAIGRAO MLADI HRVAT

Bayern je sa 66 bodova na drugom mjestu, a ima 13 bodova zaostatka za nedostižnim Bayerom
Piše: HINA/SNObjavljeno: 20. travanj 2024. 20:51

Nogometaši Bayerna slavili su s uvjerljivih 5-1 na gostovanju kod berlinskog Uniona, u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 30. kola njemačke Bundeslige.

Dva pogotka za Bavarce postigao je Thomas Mueller (53, 66), a po jednom su se u strijelce upisali Leon Goretzka (29), Harry Kane (45+1) i Mathys Tel (62). Počasni gol za momčad pod vodstvom Nenada Bjelice postigao je Yorbe Vertessen (90+1).

Svoj drugi nastup za prvu momčad Bayerna u Bundesligi upisao je 18-godišnji mladi hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek, koji je u 84. minuti zamijenio dvostrukog strijelca Thomasa Muellera. Josip Juranović je za Union igrao od 59. minute.

POGOTKE POGLEDAJTE OVDJE

Vrijedi istaknuti da je Harry Kane upisao svoje 51. sudjelovanje u pogocima u jednoj sezoni (39 golova, 12 asistencija) te postavio osobni rekord.

Bayern je sa 66 bodova na drugom mjestu, a ima 13 bodova zaostatka za nedostižnim Bayerom, koji je još u prošlom kolu osigurao naslov prvaka. Na trećem je mjestu Stuttgart s tri boda manje i utakmicom manje od Bavaraca. Union Berlin je ostao na 29 bodova i na 14. poziciji te Bjelici njegovim igračima u posljednja četiri kola predstoji grčevita borba za opstanak u Bundesligi.

20. travanj 2024 20:58