Sandro Kulenović

DAMIR KRAJAC Cropix
I TO JE MOGUĆE

Hrvatski prvak drhtao je u Gorici do kraja, a trebao je znatno ranije riješiti pitanje pobjednika
Piše: SNObjavljeno: 14. travanj 2024. 09:46

U susretu 30. kola HNL-a Dinamo je na gostovanju kod Gorice upisao 2:0 pobjedu. Modri sastav u vodstvo je došao u 13. minuti pogotkom Sandra Kulenovića, da bi pred sam kraj utakmice u 87. minuti Marko Bulat riješio pitanje pobjednika i postavio konačan rezultat.

Dinamo je u drugom poluvremenu mogao i znatno ranije riješiti pitanje pobjednika, a izrazito veliku priliku Modri su imali u 68. minuti preko Kulenovića. Petković je uposlio Petra Sučića, koji je sve sjajno odradio. Polegao je na travu i braniče i vratara domaćih, a onda nesebično uposlio Kulenovića, koji s desetak metara gađa prazna vrata i uz teške uzdahe nevjerice navijača Dinama promašuje. Ovo je zaista bio promašaj iz rubrike "vjerovali ili ne", ali se u konačnici nije osvetio gostima, koji su u završnici došli i do drugog pogotka.

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu

Ovom pobjedom Modri su smanjili bodovni zaostatak za Rijekom na dva boda. Lider prvenstva u nedjelju zatvara kolo protiv Istre na stadionu Aldo Drosina.

16. travanj 2024 13:02