Željko Sopić

ZELJKO HAJDINJAK Cropix
UVJERLJIVA GORICA

Najslabija momčad HNL-a se lako obračunala sa petom ekipom slovenske lige, Sopić koristio dvije postave

Sopić je igračima nakon ove pobjede udijelio dva slobodna dana, a u ponedjeljak kreću pripreme za sljedeće kolo
Piše: Toni RoićObjavljeno: 24. ožujak 2023. 17:12

DOMŽALE - GORICA 1:3

DOMŽALE Pomoćno igralište stadiona Domžala. Gledatelja 50. Sudac: Dragan Momčilović.

STRIJELCI: 0:1 - Fućak (8), 0:2 - Fruk (21), 0:3 - Petković (48), 1:3 - Hodžić (82).

DOMŽALE: Tratnik, Mutavčić (od 46. Bukovec), Nwankwo (od 46. Oluwatobilola), Hodžić, Fazlić, Brecl, Husmani (od 46. Podlogar), Markuš, Offenbacher, Barišić, Hasanbegović (od 67. Ficko).

TRENER: Simon Rožman

GORICA: Banić, Đekić, Bralić, Krizmanić, Štiglec, Ndockyt, Suk, Mrzljak, Fruk, Matavž, Fućak (drugo poluvrijeme: Radošević, Raspopović, Matković, Ćosić, Vojtko, Majstorović, Plijuš, Skrbin, Julardžija, Vujnović, Petković).

TRENER: Željko Sopić.

Lijep izlet za Velikogoričane u Sloveniji u prvenstvenoj pauzi i pobjeda nad Domžalama 3:1 u prijateljskoj utakmici. Protiv petoplasiranog slovenskog prvoligaša kojeg vodi negdašnji trener Rijeke Simon Rožman, koristio je Željko Sopić dvije postave, svaka je dobila po poluvrijeme, a ona iz prvog je već do 21. minute stekla dva gola prednosti. Pogađali su Kristian Fućak i igre željni Toni Fruk.

Početkom drugog poluvremena Vinko Petković je postigao i treći gol za Goricu, a domaći su u završnici preko Hodžića samo ublažili poraz.

Sopić je igračima nakon ove pobjede udijelio dva slobodna dana, a u ponedjeljak kreću pripreme za sljedeće kolo kada u Turopolje stiže vodeći Dinamo. Ulaznice za dvoboj, koji se igra u subotu, 1. travnja, već su puštene u pretprodaju (ulaznice.hr, Aircash aplikacija, Tisak Media u Velikoj Gorici, Fan point Gorica).

18. travanj 2024 16:41