TRIJUMF USRED SPLITA

Dinamo dvaput u istom danu srušio Hajduk na Poljudu. Zabio i jedan od najvećih dragulja Modrih

Dinamo je u obje kategorije na vrhu prvenstvene ljestvice ispred Hajduka
Piše: SNObjavljeno: 27. listopad 2024. 15:20

Dok Dinamovi navijači čekaju derbi protiv Osijeka u 16.00 sati, iz nogometne škole dolaze sjajne vijesti. Naime, pioniri i kadeti Modrih srušili su vršnjake iz Hajduka na gostujućem terenu!

Pioniri su upisali minimalnu pobjedu 1:0, a pogodak za veliko slavlje postigao je Marin Nekić na samom kraju utakmice, u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Dinamo se tom pobjedom odvojio na vrhu ljestvice s 22 boda u devet utakmica, četiri više od trećeg Hajduka. Lokomotiva se "ugurala" između njih s 21 bodom.

Kadeti su slavili 2:1, iako su gubili od 28. minute. Tada je precizan bio Hajdukov as Bruno Mišura i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. Ipak, već u 49. minuti Dinamo je izjednačio, a strijelac je bio jedan od najvećih dragulja Modrih, Belinho. Pogodak za potpuni preokret i veliko slavlje na Poljudu postigao je Krešimir Radoš u 64. minuti.

Tom pobjedom Dinamo je otišao na plus šest od Hajduka te se nalazi na prvom mjestu ljestvice kadeta s 23 boda u devet utakmica.

27. listopad 2024 15:25