BOZIDAR VUKICEVIC Cropix
PORUKA TORCIDE

Pogledajte gdje su na poluvremenu završili igrači Hajduka, ispred njih osvanulo: ‘9 kola, jedan život‘

Na poluvremenu su igrači Hajduka kao i u proteklim dvobojima otišli pred navijače ispod sjeverne tribine
Piše: Jurica RadićObjavljeno: 30. ožujak 2024. 20:39

Prvo poluvrijeme utakmice 28. kola između Hajduka i Dinama pripalo je zagrebačkoj momčadi. Modri su na predah otišli s 0:1 vodstvom zahvaljujući pogotku Brune Petkovića u 38. minuti. Kasnije su obje momčadi imale prilike do kraja poluvremena, ali na kraju je taj detalj presudio ishod događanja izrazito sadržajnog prvog dijela.

Na poluvremenu su igrači Hajduka kao i u proteklim dvobojima otišli pred navijače ispod sjeverne tribine. Tamo ih je dočekala pjesma "Hajduče znaj još nije kraj", ali i transparent "9 kola, jedan život". Jasno je čemu se nadaju navijači Bijelih.