Luka Vušković je skrivio kobni penal

SCREENSHOT
NEOBJAŠNJIV POTEZ

Nesmotren start Hajdukova braniča iz 45. minute je susret odveo na stranu Nizozemaca
Piše: SNObjavljeno: 24. travanj 2023. 20:08

Hajduk je u velikom finalu juniorske Lige prvaka upisao težak poraz od AZ Alkmaara. Nizozemski sastav je na kraju slavio s visokih 5:0, a sve je krenulo nizbrdo već krajem prvog dijela.

Iako su se Bijeli dobro držali u prvom poluvremenu, u 45. minuti Luka Vušković je jednim nesmotrenim startom srušio Pokua u vlastitom šesnaestercu. Iako je napadač nizozemske momčadi otišao skroz na stranu i više nije mogao ugroziti gol Bijelih, Vušković je ipak odlučio uklizati i pri tome ga je pokosio i srušio na tlo.

Sudac Willy Delajod je bez razmišljanja dosudio najstrožu kaznu koju je u vodstvo pretvorio Addal. Do kraja susreta Alkmaar je utrpao još četiri komada i tako postao prvak Europe.

PENAL I TIJEK UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE.

03. svibanj 2024 12:10