Arijan Ademi

DAMIR KRAJAC Cropix
TRAŽILI SU NAJSTROŽU KAZNU

Očekuje se da će Komisija sudaca na čelu s Bertrandom Layecom riješiti i ovu dvojbu
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 20. listopad 2024. 09:46

Ljuti su u Puli na suđenje Darija Bela u utakmici protiv Dinama, vući će se još neko vrijeme "repovi", a sporna situacija iz 57. minute sigurno će biti jedna od tema u analize sudačke Komisije na čelu s Bertrandom Layecom.

Kod 2:1 vodstva Istre, u trenutku kada je odnos snaga na terenu još uvijek bio izjednačen, tražili su domaćini kazneni udarac kojeg nisu dobili. Naime, Heister je ubacio u kazneni prostor, a udarac glavom Istrinog igrača Iuriea Iovua kapetan Dinama Ademi je zaustavio rukom. Pobunili su se domaćini nakon te situacije, uslijedila je i tiha VAR provjera nakon koje je sudac Bel pokazao da se igra nastavi. Niti deset minuta kasnije Istra je ostala s igračem manje u polju nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Keller.

20. listopad 2024 09:56