NIKSA STIPANICEV Cropix
PODRŠKA IZ DALJINE

Ovo se u Hrvatskoj rijetko viđa: Pogledajte što se radilo u Šibeniku dok su se nogometaši borili za HNL

Navijači koji nisu otputovali u Osijek utakmicu sezone gledaju na velikom ekranu na šibenskom stadionu
Piše: SNObjavljeno: 02. lipanj 2024. 18:47

Nogometna utakmica između Zrinskog Osječkog 1664 i Šibenika odlučila je o putniku u SuperSport HNL sljedeće sezone.

Dvoboj se igrao u Osijeku gdje je došlo više od 1.000 navijača gostujuće momčadi koji su napravili paklenu atmosferu nakon što je Majić u 35. minuti postigao gol za vodstvo. No, ludo je bilo i na Šubićevcu gdje se utakmica gledala na velikom ekranu.

I u Šibeniku se okupio veliki broj navijača koji su pjesmom bodrili svoje ljubimce iako su stotinama kilometara daleko. Nakon gola upriličena je i bakljada...

Kada je džoker s klupe Ivan Božić u 77. minuti postigao prekrasan pogodak za - pokazalo se - konačnih 2:0, bilo je jasno da Šibenčani mogu početi slaviti.

Momčad Marija Carevića osvojila je naslov prvaka Prve nogometne lige i nakon jednogodišnjeg izbivanja osigurala povratak u Hrvatsku nogometnu ligu, među deset najboljih hrvatskih klubova.

02. lipanj 2024 20:44