screenshot youtube
TOČNO POD GREDU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. svibanj 2018. 22:41

Nogometaši Hajduka u utakmici 34. kola Prve HNL su kao gosti pobijedili Istru 1961 sa 5-1 (3-1).

Susret u Puli praktički je bio riješe već u prvih 15-ak minuta. Prvo je Gyurcso u 5. minuti odlično izveo slobodni udarac sa 17 metara i doveo splitski sastav u vodstvo, da bi Tudor u 13. uz mnogo sreće uspio progurati loptu iza leđa Ćorića.

Roce je u 27. minuti nakratko vratio nadu domaćima, ali je Said devet minuta potom nakon lijepe kombinacije s Tudorom rutinirano pogodio za 3-1.

U samoj završnici utakmice su Futacs i Šego postavili konačni rezultat, a posebno je lijep bio pogodak mlado Šege koji je sa 15-ak metara iz voleja pogodio pod samu gredu. Valja istaknuti kako je Šego najmlađi igrač u Kopićevom sastavu i tek mu je 17 i pol godina. Kako je mladi majstor zatresao mrežu Istre POGLEDAJTE U VIDEU!