Boris Kovačev / Cropix
PRVA HNL - 18. KOLO

Inter u kaljuži Kranjčevićeve slomio Cibaliju, u Sigetu HD i Rijeka podijelili bodove

Saša Balić u 8. minuti je doveo Inter u vodstvo, no samo deset minuta kasnije Mladen Bartolović je poravnao na 1-1. Pobjednički pogodak djelo je domaćeg stopera Barišića koji je zabio u 50. minuti.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. prosinac 2010. 19:09

U prvoj utakmici 18. kola Prve HNL Inter je u Kranjčevićevoj pobijedio vinkovačku Cibaliju 2-1 i tako na gotovo tromjesečnu pauzu otišao s tri boda u džepu. Utakmica je igrana na Zagrebovom stadionu jer je teren u Zaprešiću u katastrofalnom stanju. Puleni Ilije Lončarevića su na iznimno lošem terenu slomili Vinkovačne koji su očito već otišli na godišnji odmor.

Utakmica u Sigetu između Hrvatskog dragovoljca i Rijeke počela je sa pola sata zakašnjenja jer je uoči početka utakmica počeo padati gust snijeg. Domaćini su poveli nakon pola sata igre golom Žugaja. Osam minuta kasnije Riječani su izjednačili preko Vukmana, ali Dragovoljce je u vodstvo nakon samo nekoliko sekundi vratio Žugaj drugim pogotkom večeras. Konačni rezultat utakmice postavio je Štrok iz penala u posljednjim trenucima prvog dijela.