Damir Čanadi

ANTE CIZMIC Cropix
KONFERENCIJSKA LIGA

Debakl i sramota mostarskog kluba u Andori, primili čak pet golova i ispali već u prvom pretkolu

Predstavnik Andore u idućem pretkolu igrat će protiv grčkog AEK-a
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 18. srpanj 2024. 21:14

Mostarski Velež doživio je debakl u Andori. Katastrofalnim 5:1 porazom od tamošnjeg Intera predstavnici BiH ispali su već u 1. pretkolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu. Nakon 1:1 u Mostaru utakmica za Velež nije mogla bolje početi jer u 39. minuti imali su priliku povesti iz kaznenog udarca.

Međutim Haskić je pogodio vratnicu i tu su kola krenula nizbrdo. Do kraja prvog dijela Lopez je u razmaku od samo tri minute zabio dva gola i donio ogromnu prednost Interu. Nakon pogotka Oreča u 54. činilo se kako će se Velež vratiti u igru, ali uslijedila je katastrofa. Berlanga zabija u 57. i 85. minuti, a potpuni rezultatski potop momčadi koju vodi Damir Čanadi zaokružio je Sascha u drugoj minuti sudačke nadoknade. Predstavnik Andore u idućem pretkolu igrat će protiv grčkog AEK-a.

31. kolovoz 2024 22:40