RALF TREESE/DEFODI IMAGES/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
PROBLEMI U KL

Sudac je igrače Partizana i Kölna u jednom trenutku čak i povukao s terena
Piše: Andro PolićObjavljeno: 13. listopad 2022. 19:33

Utakmica Konferencijske lige između Cluja i praške Slavije u Rumunjskoj prekinuta je u 26. minuti. Vozilo hitne pomoći ušlo je na teren i krenulo prema tribini gdje je jednom gledatelju pozlilo, a kako pišu rumunjski mediji, provedena je i reanimacija, ali stanje navijača nije poznato.

Prekid je trajao ukupno 15 minuta, a navijač je, kako javljaju tamošnji mediji, hitno prevezen u bolnicu. Spomenimo da je pobjedu odnio domaći sastav koji je slavio s 2:0. Strijelci za Cluj su bili Deac u 11. i Yuri Matias u 84. minuti.

Prekidi i u Srbiji

Susret je nakratko prekinut i u Beogradu na utakmici između Partizana i Kölna. Navijači su prvu bakljadu napravili u 20. minuti zbog čega je utakmica prekinuta na nekoliko minuta, a uslijed nove bakljade i gustog dima u 32. minuti, sudac je povukao igrače s terena i ponovno prekinuo susret, koji je ipak ponovno nastavljen.

Na kraju je slavio srpski sastavi (2:0), a golove za Partizan postigli su Diabate u 15. i Gomes u 52. minuti.

17. travanj 2024 03:13