screenshot youtube
JOŠ JE DOBRO I PROŠLO

KRVAVA GENERALKA! NAKON STRAVIČNOG SUDARA OSTALI LEŽATI NA TERENU Francuskoj zvijezdi razbijena arkada, Amerikanac zaradio potres mozga i 15 šavova

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. lipanj 2018. 11:32

Francuska i SAD odigrali su svoju posljednju provjeru u Lyonu uoči odlaska u Rusiju bez pobjednika (1:1), a susret je obilježila nesreća koja se dogodila u 56. minuti.

Naime, napadač 'tricolora' Olivier Giroud i američki stoper Matt Miazga sudarili su se glavama nakon čega su obojica ostala ležati na travnjaku. Teže je prošao američki reprezentativac koji je ostao ležati prekriven krvlju.

Obojica su izneseni s terena, ali prema posljednjim informacijama radi se o lakšim ozljedama i njihov nastup u Rusiji ne bi trebao biti u pitanju.

Giroud je zaradio povez oko glave zbog razbijene arkade, dok je Miazga s druge strane zaradio 15 šavova i zaradio lakši potres mozga. Valja istaknuti kako je goste u vodstvo doveo Julian Green u 44. minuti susreta, a Francuzima je izjednačenje donio Kylian Mbappé 12 minuta prije kraja.

06. svibanj 2024 01:54