PAUL ELLIS Afp
KAKAV PEH

VIDEO Teška noć za Hrvate: Pogledajte kako su Modrić i Kovačić promašili jedanaesterce u drami na Etihadu

Na koncu su bili uspješniji Španjolci, Real je slavio 4:3 uz promašene penale veznjaka Vatrenih
Piše: HinaObjavljeno: 18. travanj 2024. 00:30

Nakon Paris Saint-Germaina i Borussije Dortmund, plasman u polufinale nogometne Lige prvaka izborili su i nogometaši Real Madrida i Bayern Munchena.

Nakon fantastičnog prvog susreta u Madridu koji je završio 3-3, Manchester City i Real su u uzvratu na Etihadu nakon produžetaka odigrali 1-1, pa je pitanje putnika u polufinale razriješeno udarcima s bijele točke.

Na koncu su bili uspješniji Španjolci, Real je slavio 4-3 uz promašene jedanaesterce Luke Modrića i Matea Kovačića.

SERIJU JEDANAESTERACA POGLEDAJTE OVDJE.

DARREN STAPLES Afp

Rodrygo je doveo goste u vodstvo u 12. minuti, a izjednačio je Kevin de Bruyne u 76. minuti. Prilikom "lutrije" jedanaesteraca kod Reala su zabili Bellingham, Vazquez, Nacho i Rudiger, a na suprotnoj strani Alvarez, Foden i Ederson. Kod Reala promašio je Modrić, a kod Cityja Bernardo Silva i Kovačić.

Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za City, Mateo Kovačić je ušao u igru u 112. minuti, dok je na suprotnoj strani Luka Modrić zaigrao od 79. minute.

18. travanj 2024 00:33