Igrači Zvezde

Marko Metlas/imago Sportfotodienst/profimedia
PRAKTIČKI OSIGURALI NASLOV

Nevjerojatan rasplet Vječitog derbija: Nadoknada trajala čak 20 minuta, Zvezda iz penala do velikog preokreta

Zvezda je prva na tablici s čak deset bodova više od Partizana i blizu je sedme uzastopne titule
Piše: SNObjavljeno: 20. travanj 2024. 20:37

Nogometaši Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 3:2 u 173. vječitom derbiju. Zvezda je prva na tablici s 80 bodova, čak deset više od Partizana koji ima 70 i blizu je sedme uzastopne titule. Utakmica je zbog silnih prekida zbog pirotehnike i VAR provjera produžena čak 20 minuta.

Partizan je poveo golom Baždara u 11. minuti, nakon sjajne akcije po desnoj strani. Zvezda je izjednačila golom Kange iz kaznenog udarca u 15. minut, nakon velike greške obrane Partizana.

Partizan je ponovo došao u prednost prekrasnim golom Severine u 56. minuti. Katai je postigao izjednačujući gol glavom u 69.minuti ali je on poništen nakon što je VAR javio da je golu prethodilo zaleđe. Zvezda je nastavila redati napade što joj se naposljetku isplatilo.

Prvo je bivši igrač Gorice Cherif Ndiaye u 90. minuti izjednačio, da bi Katai iz još jednog kaznenog udarca u šestoj minuti nadoknade donio domaćinima veliku pobjedu i vrlo vjerojatno potvrdu naslova prvaka.

20. travanj 2024 21:40