Dion Drena Beljo

TOM DUBRAVEC Cropix
VELIKI PREVID

Pogledajte kako je Hrvatska teško oštećena u ključnoj utakmici kvalifikacija, što je ovdje gledao sudac?

Danski sudac Sandi Putros "ukrao" je jedan pogodak Dionu Dreni Belji
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 15. listopad 2024. 19:01

Danski sudac Sandi Putros "ukrao" je jedan pogodak Dionu Dreni Belji. Nažalost, u utakmicama U21 reprezentacija ne postoji VAR tako da je velika sudačka greška ostala dokazana samo na usporenoj snimci.

Igrala se 24. minuta utakmice U21 reprezentacija Hrvatske i Grčke kada je nakon ubacivanja iz slobodnog udarca Belcar proigrao Belju. Napadač bečkog Rapida bio je u dozvoljenoj poziciji kada je zabio, ali dosuđeno mu je iz nekog razloga zaleđe iako o tome nema govora. Niti ostali igrači Hrvatske nisu utjecali na igru pa je nejasno što je sudac ovdje vidio.

NEPRIZNATI GOL POGLEDAJTE OVDJE.

‘Ukradeni" gol Beljo je vratio svega deset minuta kasnije kada je zatresao mrežu na dodavanje Ivanovića, ali nažalost priča se do kraja poluvremena nije odvila pozitivno za mlade Vatrene. Zvuči nevjerojatno, ali Grci su nam u manje od dvije minute u sudačkoj nadoknadi zabili dva gola i poravnali na 2:2.

15. listopad 2024 21:39