Luis Suarez i Leo Messi

MADDIE MEYER Getty Images Via Afp
JEDNOSTAVNO NEZAUSTAVLJIV

Lionel Messi se ovim nastupom osamostalio na vrhu ljestvice strijelaca s devet golova i osam asistencija
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 28. travanj 2024. 07:59

Inter Miami je u sinoćnjem srazu s 4:1 svladao New England Revolution. Ponovno je briljirao jedan od najboljih igrača svih vremena Lionel Messi koji je sudjelovao u sva četiri gola svoje momčadi. Točnije, sjajni Argentinac zabio je dva gola i dodao dvije asistencije.

No, nije krenulo dobro za njegovu momčad koja se u zaostatku našla već u prvim sekundama utakmice. Uspavanu obranu Inter Miamija šokirao je Tomas Chancalay. Da na predah ne odu sa zaostatkom se pobrinuo Messi golom u 32. minuti.

Preokret je kompletiran u 68. minuti kada se Messi još jednom majstorijom ponovno upisao u strijelce. Potvrda pobjede došla je u 83. minuti kada je gol postigao mladi Benjamin Cremaschi. Točka na i došla je kada je još jednom proradila kombinacija Messi-Suarez.

Argentinac je uposlio Urugvajca koji takve prilike ne propušta. Messi se ovim nastupom osamostalio na vrhu ljestvice strijelaca. U 11 utakmica skupio je devet golova na što je dodao i čak osam asistencija.