Robert Prosinečki

JASON BROWN/PROSPORTS/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
POČETAK IZ SNOVA

Piše: SNObjavljeno: 21. ožujak 2024. 22:08

Robert Prosinečki debitirao je na izborničkoj klupi Crne Gore te upisao svoju prvu pobjedu. U prijateljskoj utakmici protiv Bjelorusije u turskoj Antalyji Crnogorci su slavili rezultatom 2:0.

"Hrabri sokolovi" sjajno su ušli u susret pa je već u 27. minuti zabio Adam Marušić na asistenciju Stevana Jovetića. U posljednjim sekundama prvog poluvremena konačni rezultat postavio je Nikola Krstović nakon uvježbane akcije u kojoj su, osim strijelca, sudjelovali Viktor Đukanović, Jovetić i asistent Andrija Vukčević. U drugom poluvremenu Bjelorusi su izborili jedanaesterac, ali je crnogorski golman Milan Mijatović obranio pokušaj Ebonga.

Najvažnije trenutke susreta pogledajte OVDJE.

Crnogorske Vijesti istaknule su da je "utisak da su se već na premijeri vidjele barem primjese onoga što je legendarni hrvatski nogometaš najavljivao prethodnih dana - ofenzivnija igra, pokušaj da se više drži lopta..."

Iduću utakmicu Crnogorci igraju protiv Sjeverne Makedonije u ponedjeljak u turskoj Antalyji.

28. travanj 2024 08:15