Feyenoord navijači

SCREENSHOT
SRAMOTNI INCIDENT

Ivanušec je igrao od 80. minute, a zbog neočekivanog događaja susret je produžen čak 12 minuta
Piše: Vito TomasObjavljeno: 21. siječanj 2024. 17:14

U 18. kolu nizozemskog prvenstva Feyenoord je u gostima pobijedio Vitesse s 2:1. Utakmicu je obilježio manji incident kada je grupa navijača domaće momčadi u 87. minuti uletjela na teren. Redari su promptno reagirali i zaustavili veći eksces, a hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec zajedno je sa suigračima pobjegao u svlačionicu.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Feyenoord je na kraju ipak uspio doći do pobjede. Pogotke za goste zabili su Geertruida i Lingr, dok je za domaćine poentirao Boutrah. Ivanušec je igrao od 80. minute, a zbog neočekivanog događaja susret je produžen čak 12 minuta.

30. travanj 2024 13:57