Memphis Depay
 PAU BARRENA Afp
STRAŠAN NASTUP

Nogometašu Barcelone otvorili su novu eru nakon Messija s glatkom 3:0 pobjedom protiv Juventusa
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. kolovoz 2021. 07:44

Nakon što se u nedjelju oprostio od Barcelone, Leo Messi je odmah napustio klub, a njegovi sada već bivši suigrači odigrali su prvu utakmicu nove ere bez čudesnog Argentinca.

U susretu Gamper kupa Barcelona je uvjerljiva slavila protiv Juventusa s 3:0 na stadionu Johanna Cruyffa, i to protiv jakog sastava u kojem su igrali i Cristiano Ronaldo, Morata, Cuadrado...

U dresu Barce ponovno je briljirao sjajni Nizozemac Memphis Depay koji je ovoga ljeta stigao iz Lyona izasad se pokazao kao veliko pojačanje. Briljirao je na pripremama, a u jučerašnjoj je utakmici zabio prvi gol već u 3. minuti naon lijepe akcije i asistencije Demira.

SVE GOLOVE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Na 2:0 povisio je Braithwaite nakon Depayevog ubačaja iz kornera u 58. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Riqui Puig lijepim golom s ruba kaznenog prostora u sudačkoj nadoknadi.

I Juventus je imao velike prilike (Morata), ali nije uspio niti jednom zatresti Netovu mrežu

POČETNI SASTAVI:

BARCELONA: Neto; Dest, Pique, Araujo, Jordi Alba - Sergio Busquets, Sergi Roberto, Demir - Griezmann, Braithwaite, Depay

JUVENTUS: Szczesny; De Sciglio, De Ligt, Rugani, Alex Sandro - Bentancur, Ramsey, Bernardeschi - Cuadrado, Morata, Ronaldo

03. svibanj 2024 05:22