Lionel Messi

CHRIS ARJOON Afp
KLJUČAN IGRAČ

VIDEO Čarobnjak se vratio nakon mjesec dana i to na kakav način: Nova majstorija iz ‘kuhinje‘ Lea Messija

Argentinac je ove sezone odigrao tek tri susreta i upisao tri gola i asistenciju
Piše: SNObjavljeno: 07. travanj 2024. 08:28

Lionel Messi s terena je zbog ozljede izbivao mjesec dana i čim se vratio pokazao je koliki je majstor i koliko znači za svoj Inter Miami i u 37. godini života.

Inter je ugostio Colorado i iako je bio u ulozi favorita, Messijev tim je na kraju morao biti zadovoljan i bodom. Poveo je Colorado u 45. minuti iz penala kojeg je realizirao Rafael Navarro. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a onda je sve na početak vratio argentinski čarobnjak.

U 58. minuti domaći igrači su odigrali sjajnu akciju. Lopta je došla do Negrija koji ju je odigrao povratno na vrh kaznenog prostora gdje ju je dočekao Messi i preciznim udarcem ju plasirao u mrežu za 1:1.

MESSIJEV GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Messi je ove sezone odigrao tek tri utakmice, no već je zabio tri gola i upisao asistenciju. Dvije minute kasnije Inter je zabio i za 2:1 i činilo se kako će ipak slaviti pred domaćom publikom, no vodstvo je trajalo samo do 88. minute kada su gosti ipak uspjeli izjednačiti.

25. travanj 2024 15:31