BOX TO BOX PICTURES/TOM BODE/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Box To Box Pictures/tom Bode/Imago Sportfotodienst/Profimedia
SJAJNA AKCIJA

VIDEO Majstorija Vatrenog: Ivanušec ‘loptom s očima‘ namjestio prvi gol, Feyenoord slavio u završnici

Ivanušec je primio loptu na lijevoj strani terena i lijepo asistirao preko protivničke obrane
Piše: SNObjavljeno: 17. ožujak 2024. 16:18

U utakmici 26. kola nizozemske Eredivisie između Heerenveena i Feyenoorda hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec upisao je lijepu asistenciju za poravnanje rezultata, a u konačnici je njegova momčad slavila 3:2.

Domaćini su u vodstvo stigli preko Matsa Köhlerta u 17. minuti, tada je Ivanušec loše reagirao u obrani, a 20 minuta kasnije Ivanušec je lijepim proigravanjem uposlio Wieffera koji je zabio za 1:1.

Ivanušec je primio loptu na lijevoj strani terena i poslao "loptu s očima" preko protivničke obrane,a Nizozemac je lijepo utrčao u prostor i poentirao za izjednačenje.

Video asistencije pogledajte OVDJE.

Köhlert je u 64. minuti zabio za 2:1 vodstvo domaćina. U 74. minuti Paixao poravnava na 2:2, a za vodstvo Feyenoorda u 88. minuti zabio je Ueda i postavio konačni rezultat.

Feyenoord je trenutno druga momčad ljestvice sa 62 boda, dok je Heerenven 11. s točno dvostruko manje.

27. travanj 2024 09:08