Navigation toggle

Franco Mesa

 SCREENSHOT
MA OVO NISU ISTINE

VIDEO Opća tučnjava u Argentini: ‘Istresao‘ ga pored terena s nosila kao vreću krumpira, a onda je nastao kaos

Ovaj šokantan rasplet događaja izazvao je žestoku reakciju igrača
Piše: SNObjavljeno: 31. ožujak 2025. 16:12

Nevjerojatne scene mogle su se vidjeti na utakmici treće argentinske nogometne lige u kojoj su snage odmjerili Brown de Adrogue i Dock Sud. Dramatičan trenutak na susretu dogodio se u samoj završnici kada je nogometaš Dock Suda, Franco Mesa nakon jednog starta završio na travnjaku.

Medicinsko osoblje Browna pokušalo mu je pomoći stavivši ga na nosila kako bi ga ‘prevezli‘ izvan terena, međutim, dok su ga nosili pored bočne linije, jedan od nosača ga je ispustio na tlo poput vreće krumpira.

Mesu je ovakav potez opasno razljutio, a kada ga je ovaj pokušao podići, nogometaš je ponovno završio na zemljji. Ovaj šokantan rasplet događaja izazvao je žestoku reakciju igrača Dock Suda koji su priskočili u pomoć palom suigraču. U roku od samo nekoliko trenutaka, na terenu je izbio totalni jer su igrači obje momčadi počeli divljati i razmjenjivati ​​udarce te se međusobno vrijeđati.

VIDEO OKRŠAJA POGLEDAJTE OVDJE

Unatoč silnim nemirima na travnjaku, sudac utakmice Julián Jerez odlučio je zanemariti čitavu napetost te se suzdržao od davanja žutih kartona, a potom je dopustio da se utakmica završi. Na kraju je susret završio podjelom bodova (1:1), a jedino što će se pamtiti je spomenuti incident.

Komentari (0)

Učitavanje komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
01. svibanj 2025 19:48