screenshot
IZ DRUGOG POKUŠAJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. veljača 2020. 18:04

Dok će sljedećeg tjedna biti nastavljeno natjecanje u europskoj Ligi prvaka za nogometaše, ovaj je tjedan označio početak grupne faze u azijskoj Ligi prvaka. Najelitnije nogometno natjecanje najvećeg kontinenta počelo je i za Al Duhail. A to znači i za Marija Mandžukića.

I baš je on postigao prvi pogodak svog kluba na utakmici protiv iranskog Persepolisa. Već u petoj minuti glavom je pospremio ubačaj Almoeza u mrežu.

Rezervni vratar gostiju iz Irana je nekadašnji čuvar mreže Hajduka, Božo Radošević.

Utakmica je na koncu završila rezultatom 2:0, a Mario Mandžukić odigrao je čitav susret. U sljedećem kolu Lige prvaka njegov će Al Duhail igrati protiv saudijskog Al Taawona. I ta je momčad pobijedila, budući da je drugi susret "Mandžine" skupine završio slavljem Al Taawona protiv Al Sharjaha iz Ujedinjenih Arapskih Emirata (1:0).

11. travanj 2024 00:00