Reuters/Paul Childs
19. KOLO PREMIERSHIPA

MATEO KOVAČIĆ ASISTENT U TIJESNOJ POBJEDI CHELSEAJA Eden Hazard dvama golovima odlučio pitanje pobjednika

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić bio je asistent za prvi pogodak Chelseaja u 2-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Watforda u susretu 19. kola engleskog prvenstva.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. prosinac 2018. 23:52

Igrala se prva minuta sudačke nadoknade prvog poluvremena kada je Mateo Kovačić presjekao loptu na centru i potegnuo kontranapad. Nakon munjevitog trka poslužio je Edena Hazarda na nekih 30-ak metara od gola, a ovaj se sjurio prema vrataru, predriblao ga i poslao loptu u mrežu.

Bio je to Hazardu deveti ovosezonski gol.

Samo dvije minute potom na 1-1 poravnao je Pereyra, da bi u nastavku Hazard svojim drugim golom na utakmici (desetim ovosezonskim) u 58. minuti iz kaznenog udarca, kojega je sam izborio, osigurao pobjedu Chelseaju.

Kovačić je igrao za Chelsea, koji je sada četvrti na ljestvici sa 40 bodova, do 80. minute. Watford je deveti sa 27 bodova.

01. svibanj 2024 09:37