Slavlje Brentforda
 IAN KINGTON Afp
SLAVLJE TOTTENHAMA

Novi prvoligaš srušio West Ham usred Londona, domaćini šokirani u zadnjoj minuti, Vlašiću - ni minute

Leicester je na gostovanju kod Crystal Palacea propustio dva pogotka prednosti i osvojio samo bod
Piše: HinaObjavljeno: 03. listopad 2021. 17:30

U dvoboju na londonskom Olimpijskom stadionu West Ham je doživio drugi domaći poraz u ovoj sezoni Premier lige, a svladao ga je povratnik u elitno društvo Brentford s 2:1.

Mbeumo je goste doveo u vodstvo u 20. minuti. Bowen je izjednačio u 80. minuti, da bi pobjedu "Pčelama" donio Wissa u četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju utakmice.

Nikola Vlašić cijelu je utakmicu prosjedio na klupi, danas uopće nije dobio priliku.

Leicester je na gostovanju kod Crystal Palacea propustio dva pogotka prednosti i osvojio samo bod. Golovima Iheanacha (31) i Vardyja (37) "Lisice" su vodile 2-0 na poluvremenu. U drugom dijelu su Olise (61) i Schlupp (72) donijeli bod Palaceu.

Tottenham je na svom stadionu svladao Aston Villu s 2-1. Hojbjerg (27) i Lucas (71) bili su strijelci za Spurse, a Watkins (67) za Aston Villu.

U derbiju i posljednjoj utakmici 7. kola Liverpool je od 17.30 sati domaćin Manchester Cityu.

16. svibanj 2024 18:42