Mutsu Kawamori/aflo/profimedia
REAKCIJA SVE GOVORI

Luka Modrić je u 81. minuti zabio za pobjedu od 1:0 protiv Seville na Santiago Bernabeuu
Piše: SNObjavljeno: 26. veljača 2024. 07:38

Real Madrid je s minimalnih 1:0 slavio u derbiju protiv Seville, a junak te pobjede bio je Luka Modrić koji je zabio gol u 81. minuti, šest minuta nakon što je ušao u igru. Talijanski trener na klupi Reala, Carlo Ancelotti, još je jednom hvalio Modrića i istaknuo kako samo o Hrvatu ovisi gdje će biti iduće sezone.

U nedjelju je ipak Luka bio ključan u pobjedi, iako je prvih 75 minuta sjedio na klupi.

- Proslavili smo taj Lukin pogodak jer je to zaslužio. Zabio je sjajan pogodak i puno doprinio nakon što je ušao u igru. Jako mi je teško kada ga držim na klupi za pričuve, ali on svakodnevno pokazuje da je primjer čitavoj momčadi - rekao je Ancelotti nakon utakmice.

Iako se povremeno pojave i informacije da su Modrić i Ancelotti na ratnoj nozi baš zbog te male minutaže koju Luka dobiva, kadar sa derbija protiv Seville pokazuje da tu nema zle krvi. Kada je Modrić zabio, Ancelotti je došao do njega i zagrlio ga, te tako proslavio pobjednički gol.