LA LIGA

Real Madrid kod kuće uvjerljiv protiv Valladolida, prvijenac nove zvijezde, Modrić ušao s klupe

Za Kraljevski klub strijelci su bili Valverde, Brahim Diaz te 18-godišnji Endrick
Piše: HinaObjavljeno: 25. kolovoz 2024. 19:07

Španjolski nogometni prvak Real Madrid pobijedio je Real Valladolid s 3:0 u susretu 2. kola Primere.

Kraljevski klub, koji je u prvom kolu remizirao s Mallorcom (1:1), poveo je u 50. minuti golom Federica Valverdea, na 2:0 je povisio Brahim Diaz u 88. minuti, a slavlje domaćina je potvrdio 18-godišnji Endrick u šestoj minuti nadoknade. Brazilcu je to prvijenac u dresu Reala.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real od 69. minute, dok je za gostujući sastav do 71. minute igrao Stanko Jurić.

Real se ovom pobjedom probio na treće mjesto sa četiri boda, dva manje od vodeće Celte i Barcelone. Real Valladolid je osmi s tri boda.

Prvi gol Reala pogledajte OVDJE.

Drugi gol Reala pogledajte OVDJE.

Treći gol Reala pogledajte OVDJE.

Ostale utakmice

U susretu 2. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je pobijedio Gironu s 3:0.

Pobjedu domaćinima donijeli su Antoine Griezmann (39), Marcos Llorente (48) i Koke (90+4).

Las Palmas je na gostovanju izgubio od Leganesa sa 1:2, a hrvatski vratar Dino Horkaš nije branio za goste.

05. rujan 2024 11:03