STUART FRANKLIN Afp
OBJAVLJENA NOVA SNIMKA

Trebalo je izdržati sedam minuta do kraja prvog poluvremena, Vatreni su imali 1:0...
Piše: SNObjavljeno: 29. lipanj 2021. 10:56

Čudesna utakmica i rezultat u Kopenhagenu na kraju su otišli u ruke moćne Furije. Hrvatska je pokazala veliku želju i borbenost te je umalo velikim preokretom izbacila Španjolce i izborila četvrtfinale Europskog prvenstva, no na kraju želja i borbenost nisu bili dovoljni.

Semafor je u konačnici, nakon napetih produžetaka, pokazao 5-3 za našeg suparnika, a dan nakon velikog okršaja na Parken stadionu još se uvijek priča o nepromišljenom potezu Ante Rebića koji je u 38. minuti odlučio zamijeniti kopačke i na neki način pomoći Španjolskoj da iskoristi igrača više na terenu te preko Sarabije izjednači na 1:1.

Rebićev potez kritizirali su mnogi, a sada se pojavila snimka iz drugog kuta koja pokazuje kako Vatreni izvan terena i u društvu izbornika Dalića pogledom prati akciju i prvi pogodak Furije na sinoćnjoj utakmici.

Trenutak kada je Rebić mijenjao kopačke pogledajte OVDJE.

O Rebiću je bilo govora i u našem Eurocastu čiju najnoviju epizodu možete pogledati u nastavku članka:

20. travanj 2024 04:49