Nikola Vlašić

MICHELE NUCCI/LAPRESSE/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Michele Nucci/lapresse/shutterstock Editorial/profimedia
PORAZ TORINA

Dvoboj hrvatskih veznjaka u Serie A: Vlašiću poništen pogodak, Moro sudjelovao u slavlju

Piše: HinaObjavljeno: 27. studeni 2023. 22:54

U posljednjoj utakmici 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Bologna je kao domaćin svladala Torino s 2:0.

Prvi pogodak postigao je Fabbian (56), da bi pobjedu potvrdio Zirkzee (90+1).

Nikola Moro sudjelovao je u pobjedi Bologne od 81. minute, dok je Nikola Vlašić odigrao čitav susret za Torino kojega vodi Ivan Jurić.

Vlašiću je u 18. minuti poništen prekrasan pogodak, a više o tome pročitajte OVDJE.

Ovom pobjedom Bologna je skočila na šesto mjesto sa 21 bodom, koliko ima i peta Roma, dok je Torino 12. sa 16 bodova.

Na vrhu je Inter s 32 boda, dva manje ima drugi Juventus.

29. travanj 2024 06:47