DANILO VIGO Nurphoto Via Afp
EUROPSKI NOGOMET

Sampdoria stigla do prve pobjede u sezoni, Sassuolo kod kuće bolji od Verone, slavlje West Hama

Sampdoria sa šest bodova zauzima 18. mjesto na tablici, a Cremonese je na posljednjem 20. mjestu
Piše: HinaObjavljeno: 24. listopad 2022. 21:24

Nogometaši Sampdorije došli su do prve pobjede u sezoni svladavši u gostima Cremonese sa 1-0 u susretu 11. kola talijanske Serije A.

Odlučujući pogodak na utakmici postigao je Gambijac Omar Colley u 78. minuti, a u 6. minuti napadač Cremonesea Nigerijac Dessers promašio je penal.

Sampdoria sa šest bodova zauzima 18. mjesto na tablici, a Cremonese, koji je sada jedini bez pobjede u Serie A, na posljednjem je, 20. mjestu s četiri boda.

Pobjeda West Hama

Nogometaši West Hama savladali su Bournemouth sa 2-0 u utakmici 13. kola Engleske Premier lige.

Strijelci za West Ham bili su Kurt Zouma u 45. i Mohamed Said Benrahma u drugoj minuti sudačke nadoknade. West Ham je došao do četvrte pobjede i nalazi se na 10. poziciji sa 14 bodova, dok je Bournemouth na 14. mjestu s bodom manje.

1 Arsenal 11 9 1 1 2

Hellas Verona 2-1

U dvoboju 11. kola Serie A Sassuolo je kao domaćin svladao Hellas Veronu s 2-1.

Laurienté (32) i Frattesi (74) bili su strijelci za domaće, a Verona je vodila preko Ceccherinija (2).

Martin Erlić je igrao za domaće cijeli susret.

Slavlje Celte

Nogometaši Celte i Getafea odigrali su večeras u Vigu neriješeno 1-1 u utakmici 11. kola španjolske Primere.

Getafe je vodio preko Unala (43) sve do minutu prije kraja jutakmice, kada je Celtu poraza spasio Ganac Aidoo.

Getafe je 17. s 10 bodova, a Celta 13. s 11 bodova.

30. travanj 2024 12:43